Twitter takipçi kasmak için birçok yöntem vardır. Bu yöntemler genel olarak bloglarda okuyabileceğiniz yöntemlerdir. Ancak, bu yazımızda hiçbir yerde duymadığınız Twitter kod ile takipçi kasma yönteminden bahsedeceğim.

Twitter, ortaya çıktığı andan itibaren milyonların tercihi oldu. Bunun sonucunda da dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından birisi oldu. İnsanların burayı tercih etmesi ile birlikte ‘’Popülerleşme’’ ihtiyacı ortaya çıktı. İnsanlar, popülerleşmek için birçok yöntem denedi. Bu yazımızda size vereceğimiz kod ile takipçi kasma yöntemi ile birlikte takipçileriniz artacak ve bu bağlamda da ‘’Popülerliğiniz’’ artacak.

Twitter Otomatik Fav İle Takipçi Kasmak

İlk olarak basit olandan başlayalım. Twitter otomatik fav kodu ile anasayfanız sürekli olarak beğenilir. Tabi, bunun sonucunda da birçok kişinin Tweetini beğenirsiniz ve o kişinin radarına girersiniz. Eğer, o kişi de takipçi kasma amacı ile paylaşımlarını yapıyorsa elbette ki size geri dönüş yapacaktır. Size takip attığında geri dönüş sağlarsanız, sadık bir takipçi kazanmış olursunuz.

Twitter’da takipçi kasmak herkesin istediği bir olgu. O yüzden de insanlar anasayfada yer alan Tweetleri beğenen kişilere takip istekleri atabiliyor. Çünkü, fav atan kişi hali hazırda aktif olarak Twitter kullanıcısıdır. Eğer, o kişiye takip yollarsa geri dönüş alma ihtimali fazladır. O yüzden otomatik favori kodu ile sizler, bu kişilerin radarına girersiniz ve takipçi kazanırsınız.

Twitter Otomatik Takipçi Kodu İle Takipçi Kasmak

Twitter takip etme kodu ile otomatik takipler gönderebilir, takip edilenler listenizi genişletebilirsiniz. İlk olarak Twitter otomatik takip etme kodu bulmanız gerekiyor. Bunu bulmak gayet basit. Google girin ve Twitter güncel takip etme kodu yazın. İlk çıkan sayfalardan birini alın ve kodu kopyalın. Genelde Twitter takipçi kodu 2020 yılına entegre bir şekilde sizlere sunulmuştur. Daha sonra buraya tekrar gelin, yöntem açıklaması başlıyor;

⚠️ UYARI: İlk olarak şunu belirtelim; 4 saat içerisinde maksimum 50 kişiyi takip edebilirsiniz. Eğer, fazlasını yaparsanız Twitter kısıtlamasına maruz kalırsınız.

  • Twitter’a girin, takipçi listesini almak istediğiniz kişinin profiline girin ve daha sonra takipçi veya takip edilenler listesine giriş yapın.
  • Bu aşamadan sonra sağ üst taraftan geliştirici araçlarına girin.
  • Geliştirici araçlarına girdikten sonra ‘’Console’’ sekmesine tıklayın ve aldığınız kodu oraya yapıştırın.
  • Kodu yapıştırdıktan sonra otomatik olarak takip etme işlemi başlayacaktır.

⚠️ UYARI: Twitter takip limiti aşılmamalıdır. Eğer, aşılırsa yaptırımlar ile karşılaşabilirsiniz.

Twitter takip kodu şu şekildedir:

var say=0,limit=1e3,takipyap=setInterval (function(){return $(“.following”).each(function() {$(this).parents(“.Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10”).remove()}), $(“.GridTimeline”).find(“div.not-following > .js-follow-btn>button”).first() .click(),say++>=limit?(clearInterval(takipyap), window.alert(limit+” kisi basariyla takip edildi.”),!1):void $(“.message-text > a”) .each(function(){“46px”===$(“.alert-messages”).css(“top”)&&(clearInterval(takipyap), clearInterval(asagi))})},1e3),asagi=setInterval(function(){var a=$(“.GridTimeline”). find(“.Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10”).length;54>=a&&($(“.Grid.Grid–withGutter”) .each(function(){0==$(this).children().length&&$(this).remove()}),$(window).scrollTop (0,document.body.scrollBottom),setTimeout(function(){window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight)} ,2000))},2e3);

Twitter Kodları Güvenilir Mi?

Yaklaşık 3 senedir güncel olarak twitter kodları ile takipçi kasma işlemini gerçekleştiriyorum. Buraya hesabınız 2. bir kişinin eline geçmiyor. Dolayısı ile gayet güvenilirdir. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sakın ama sakın internetten takipçi kasma siteleri arayıp da giriş yapmayın. Eğer, buralardan takipçi kasmak isterseniz, hesabınız çalınacaktır. Siz en iyisi kod yöntemini öğrenin.