Hakkımızda

 Webkarnaval, sürekli kendini geliştiren ve sosyal mecrada da etkinliğini sürdüren teknoloji ve sosyal medya bloğudur. Dijitalleşen dünyada dijital olan hakkında birçok soru vardır. Bizler, araştırma gayemiz ile dijital ortamda oluşabilecek birçok problemin çözümünü sizler ile paylaşma gayreti içinde olacağız. Bu gaye ile birlikte sosyal medya, oyun, film ve güncel olan her şey hakkında sizlere yazılar kaleme alıp bilgilendirmeler yapacağız.

Sosyal Medya Blogu Webkarnaval

Webkarnaval.com adresinin ağır basan yönü; sosyal medya blogu olması olacaktır. Çünkü, sosyal medya uzmanları tarafından kurulan bu blog içerisinde engin bilgilerimizi sizlerle paylaşma gayreti içerisinde olacağız. Bizler, sizin hangi konularda problem yaşadığınızı ve hangi sorunları aşamadığınızı çok iyi biliyoruz. Bu bağlamda da ihtiyaca  yönelik yazılar yazıyoruz. Yazılan bu yazılar, algoritmalara paralel olarak teknik kurallara uygun şekilde yazılır. Webkarnaval adresinin güncel blog olması sebebiyle de son uygulama güncellemeleri, yeni çıkan telefonlar vb. güncellemeler anlık olarak sizlere aktarılacaktır.

Sorularınız İçin

Eğer, özelden sorularınız olursa yazar arkadaşların sosyal medya hesaplarından onlara dilediğiniz soruları iletebilirsiniz. Bilgileri dahilinde sorulan tüm soruları cevaplamaya çalışacaklardır. Eğer, sizlerde engin bilgilerinizi bizimle paylaşmak isterseniz; admin@webkarnaval.com adresine gönderide bulunabilirsiniz. Gönderim sırasında adınızı ve soyadınızı yazmayı unutmayın. Burada yayınlanan yazılar, yazar adına yayınlanır. Tüm sorumluluk makaleyi kaleme alan yazara aittir.

Yorum Yapmaktan Kaçınmayın

Webkarnaval.com adresi içerisinde yayınlanan ve sizlerin yanlış olarak gördüğü gönderiler olursa mutlaka yorum yapın ve eksik yönlerini eleştirin. Unutmamak gerekir ki; eleştiri insanı her daim geliştirir. Bizler, kendimizi geliştirmek için eleştiri dinlemeyi seviyoruz. Sizlerde yorumlarınızı belirtmekten kaçınmayın.